PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500522}
5,2 4 511
ocen
5,2 10 1 4511
7 minut
powrót do forum filmu 7 minut

Błąd?

ocenił(a) film na 4

Mąż zdradza jednorazowo żonę na wyjeździe, nagle film przenosi nas do sceny (3lata później). Mężczyzna spotyka kobietę z którą sie przespał. Ona oznajmia mu, ze mają wspólną 3 letnia córkę i niedługo ma urodziny. Pomyślałam, że źle została ujęta scena i dziewczynka jest przed 3 urodzinami i to miala kobieta na myśli. Przenosimy sie po pewnym czasie do innej sceny w której kobieta daje kochankowi zdjecie z urodzin dziewczynki na którym sa wbite 3 świeczki na torcie, wiec jednak wiemy, że ona jest przed 4 urodzinami. Można dojsc do wniosków bez testów DNA, że dziecko nie jest jego. Ale glowny bohater chce za wszelką cene sprawdzić czy dziecko jest jego poprzez test. Pozostaje też inna kwestia, jesli po zdradzie, reżyser wrzuca nas do sceny (3 lata później) a dziewczynka będzie miała 4 lata to czy ona nie powinna byc w wysokiej ciąży kiedy ze soba spali? A jesli nie, to co robiła w pracy po porodzie?

ocenił(a) film na 7
evqa92r

Cześć.Przecież to był przekręt od początku.Szukali naiwnych.którzy się wystraszą i zapłacą.Zrobił test,aby mieć dowód.Film niezły,zaciekawił mnie.Obejrzałem ze względu na Anię Prus,ale nie żałuję,wciągnął mnie.Z podobnych polecam "Wykolejony"z J.Aniston.

ocenił(a) film na 5
awirbenski4

No właśnie tylko to, że potrzebował twardego dowodu tłumaczy test DNA.
Natomiast jak to się stało, że Natalia odjechała jego autem, potem on nagle po ucieczce jedzie swoim autem jakby nigdy nic?

ocenił(a) film na 4
Chrus_T

To było bez sensu, bo skoro porywają córkę to co im po ojcu skoro teraz nie ma jak zapłacić okupu... Także skoro szantażują go ujawnienie zdrady to po co im córka?
Co do auta to ukradła je, żeby jechać do jego domu, zostawić auto na parkingu, a następnie zostawić klucze w drzwiach (kiedy wrócił z córką jego klucze były w drzwiach), więc może chciała tylko sama wejść do mieszkania i sprawdzić czy jest tam coś cennego co można ukraść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones