PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500522}
5,2 4 511
ocen
5,2 10 1 4511
7 minut
powrót do forum filmu 7 minut

Ile można?! Na początku pomyślałam, że to fajny motyw - jak się będzie reżyser znienacka
wtrącał co filmu i mówił jakąś ciekawostkę.

Zmieniłam zdanie po, ja wiem?, jakichś 10 minutach filmu. To się niestety bardzo trudno ogląda,
przynajmniej moim zdaniem, gdy co 30-45 sekund filmu odzywa się głos jakiegoś typa i
opowiada o akumulatorach albo śniadaniu Przemka, podczas gdy mnie bardziej interesuje, co
się dzieje na ekranie!

Jeszcze gdyby Odoliński mówił coś ciekawego... Ale przy każdej rozmowie telefonicznej mówił, że
głos Agnieszki / Mirka / Srirka został nagrany w postsynchronach... I traktował widza jak debila,
podpowiadając, co czuje / myśli bohater. Albo że widać parę z jego ust, bo jest zimno. Serio,
panie rezyseze?

fancy_nino

Taka mała podpowiedź. Ścieżkę dźwiękową z opisem da się wyłączyć w opcjach. No chyba, że ściągnąłeś złego pirata.

ocenił(a) film na 4
1992kamil

oglądałam u znajomych. nie wiem, czy z płyty, czy z pirata.

fancy_nino

fancy nino jesteś debilem i do tego zlodziejem. sciągasz pirata z wgranym komentarzem i nawet tego nie kumasz. jesteś żałosnym debilem

ocenił(a) film na 4
as_mak

konstruktywna, merytoryczna, inteligentna krytyka. dziękuję i gratuluję.

fancy_nino

no sorry gimbusie, ale nic dziwnego, że nie zrozumiałeś filmu, jeżeli nawet nie kumasz, że ściągasz nielegala ze złą wersją i jeszcze uważasz, że Odolański traktuje widzów jak debili. Cóż, jak widać cześć widzów to debile. Amen.

ocenił(a) film na 4
as_mak

Jak skończysz intelektualnie podstawówkę i dowiesz się, że forum jest po to, by móc wyrażać swoje opinie, to będziesz mógł podyskutować z takim "gimbusem".

fancy_nino

no, ale jak można film oglądać z wgranym komentarzem i nie kumać że to wersja reżyserska i że należy albo to wyłączyć/ten opis/ albo nie oglądać?

ocenił(a) film na 2
fancy_nino

Jeden wielki FAIL! Hahaha! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones