PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491610}
6,5 7 609
ocen
6,5 10 1 7609
4,7 3
oceny krytyków
Handlarz cudów
powrót do forum filmu Handlarz cudów

Czy nie standardem jest w większości krajów, że obcojęzyczne dialogi są tłumaczone poprzez napisy?
Czy tylko ja oglądałem wersję bez tłumaczenia gadki dzieciaków, czy rzeczywiście taki był zamysł lub gorzej - założono, że każdy Polak to poniemaju (czy jakkolwiek się to pisze)?

ocenił(a) film na 5
Roger_Popko

Żenujące, by w polskim filmie były wątki obcojęzyczne pozbawione napisów (tłumaczenia), ale tak niestety jest.

ocenił(a) film na 5
MP_PS

dokladnie.

Roger_Popko

A gdzie widziałeś film? W kinie podejrzewam, że napisy były (jak w tv puszczają "Psy" są zawsze z napisami, a tam jest dużo mnie rosyjskich dialogów).

ocenił(a) film na 7
Roger_Popko

Też musiałam się zdać na moją znajomość rosyjskiego, a uczyłam się ponad 20 lat temu...

ocenił(a) film na 8
Roger_Popko

Oglądałem dzisiaj i bez problemu można w necie znależć napisy bo wątpie że w kinie było bez napisów nie dałbym rady bez napisów pooglądać ze słabą znajomością rosyjskiego

ocenił(a) film na 7
Roger_Popko

Nie wiem jaką oglądałeś wersje tego filmu,ale ja właśnie oglądałem na programie Kino Polska i film normalnie był tłumaczony z napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones