PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491610}
6,5 7 607
ocen
6,5 10 1 7607
4,7 3
oceny krytyków
Handlarz cudów
powrót do forum filmu Handlarz cudów

Trzeci rewelacyjny film z Szycem w roli głównej jaki widziałam. Jestem pod wrażeniem, w paru momentach filmu zagrał tak przejmująco dobrze, az ciarki szły po calym ciele. Bardzo przekonujaca rola. Warto zobaczyc film chociazby po to, zeby obalic stereotyp Szyca jako aktora od miernych gniotow w stylu `Kac Wawa` czy `Randka w ciemno` . Dla mnie to naprawde jeden z najbardziej zdolnych i wszechstronnych aktorow mlodego pokolenia obecnie . Muzyka świetna, doskonale oddajaca klimat dramatu. Dzieciaki wypadły reż dobrze.

ps. od połowy ogląda się lepiej

golkas0

Nasuwa mi się to samo pytanie...

golkas0

Podobno dobry produkt reklamuje się sam, a do "gniotów" trzeba zachęcać. Im coś gorszego, tym więcej szumu, ustawionych, wychwalających wywiadów, bo jak inaczej zachęcić ludzi? A kiedy coś jest dobre, to ludzie będą to sobie polecać i reklama robi się sama.
Pozdrawiam. ;)

ocenił(a) film na 6
golkas0

Zgadzam się z ostatnim zdaniem - od połowy oglądą się lepiej. Dobra scena z przeprawą przez rzekę. Pierwsza połowa filmu jest bardzo nudna i trudna do przebrnięcia. Niestety grę Szyca oceniam słabo, ma taka charakterystyczną manierę, która mnie drażni, zawsze gra tak samo w stylu zblazowanego luzaka.

ocenił(a) film na 8
golkas0

Na tvp kultura byl rok temu, jesli dobrze pamietam.

golkas0

Cytuje kolege po tym jak Szyca widzielismy w teatrze "Nie wiedzialem, ze to taki dobry aktor", w "Poruczniku z Inishmoor" byl jeszcze lepszy, ale tam nie bylo Celinskiej w stroju gejszy, bo po jej wejsciu juz nikt nie dal rady podbic poprzeczki.

ocenił(a) film na 7
golkas0

Zgadzam się, że film dobry, rola Szyca świetna. Odpowiem na pytanie. Głupim społeczeństwem daje się lepiej rządzić. Oczywiście nie chodzi mi o rząd tyko o media, kreowanie odpowiednich trendów i lokowanie produktu, a cała misja tvp to fikcja.

ocenił(a) film na 7
golkas0

Fajny komentarz,zgadzam się z Tobą.Może do takich filmów jak : Żółty szalik,czy Pod mocnym aniołem trochę mu brakuje,ale wypadł naprawdę dobrze i z ciekawością się go oglądało do samego końca.Po raz pierwszy miałem okazję zobaczyć Szyca w normalnym filmie,bo zwykle po za filmem,Symetria miałem go okazje tylko go oglądać w głupkowatych komediach ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones