PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600070}
4,5 14 839
ocen
4,5 10 1 14839
3,3 3
oceny krytyków
Los numeros
powrót do forum filmu Los numeros

Dziwi mnie, że

ocenił(a) film na 4

dobrzy aktorzy zgodzili się zagrać w tak słabym (delikatnie mówiąc) filmie. Ale jak to mówi stare
polskie powiedzenie: Jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o ... ;)))
Słabiutki, pełen stereotypów, wręcz groteskowy ... jedyny jego plus to długość filmu ... :////

peza_92

Mówiąc dobrzy aktorzy masz na myśli Mroczek.

ocenił(a) film na 4
Dupato

Mam na myśli Żurek ...

ocenił(a) film na 1
peza_92

"dobrzy aktorzy" ?? ŻE CO ?!! Gdzie ty masz "dobrych" aktorów w Polsce. Jak polski film może mieć 4,5 ? to i tak za dużo.

SquizzI

Zaamerykanizowany bałwanie wynocha z Polski jak się nie podoba trollu jeden. A Mroczek to całkiem niezły aktor tylko w mówili sobie wszuscu, że jest c h u j o w y, a tak naprawdę jeden z lepszych.

ocenił(a) film na 1
Dupato

Masz problemy emocjonalne? Polecić ci psychiatrę ? Tak wole każde inne kino tylko NIE polski kicz to po pierwsze. Po drugie takie teksty możesz sobie walić do starych. Po trzecie to jest moje zdanie i mam w dupie co ty myślisz - POLSKIE KINO TO TOTALNE DNO.

SquizzI

Tu psychiatra nie pomoże, to im trzeba pomóc, bo widzą wszędzie problem.. To nie ogladaj polskiego kina. Nie mogę ponieważ szanuję swoich rodziców. Twoje zdanie jest nic nie warte Abderyto, ponieważ brak tu argumentów poprzedzających Twoją poprawność dewiancie.

ocenił(a) film na 1
Dupato

Myślę, że dewianci to cie wychowali.

SquizzI

Za to Ty nie jesteś w ogóle wychowany. W dodatku pełen kompleksów i niedojda życiowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones