PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186828}
6,2 39 729
ocen
6,2 10 1 39729
7,2 16
ocen krytyków
Miami Vice
powrót do forum filmu Miami Vice

glowni bohaterowie pozbawieni w zupelnosci emocji

kochamAndzie

Widać że nie oglądałeś serialu. Może to nie jest arcydzieło, ale 1 pkt to kpina.

ocenił(a) film na 1
onet318

Ja oglądałem serial z lat 80 . Ale takiego shita jak ten film to dawno nie oglądałem. Zero polotu nudny filmik bez jaj i wigoru jak taki przeciętny kryminał. Nie mają szans ci aktorzy zastąpić aktorów z serialu z lat 80. Żadnych!!

onet318

Oglądałem serial i uważam że ten film jest bardzo słabo, niewiele ma wspólnego z pierwowzorem.

ocenił(a) film na 9
kochamAndzie

szukałeś emocji? to może powinieneś wrócić do Władcy Pierścieni, albo cyklu zekranizowanej twórczości Jane Austen typu Duma i Uprzedzenie...?

ocenił(a) film na 9
veres

Reżyserska lepsza. Film ma więcej ujęć, które bardziej ogarniają film. Fanstastyczne ujecia, niesamowity
wyścig motorówek, sceny rozmowy Rico-Trudy, rozmowa Crocketa z Izabellą, interakcje Crocketa z Rico oraz pare fantastycznych wizualnie zdjęć. Do tego muzyka zamiast plumknięcia jak jadą na akcję przed strzelaniną załącza się "in the air tonight". Miazga. Generalnie wypas. Klimatyczna mroczna strona Miami i historia o policjantach. Trzeba lubić taki styl. 180stopniowe odwrotność Bad Boys:) Kinowa na 5/10. Wersja reżyserska Manna dla mnie 10/10, ale obiektywnie dla innych z 8 może być:)

ocenił(a) film na 10
kochamAndzie

za to mnie ogarnjają emocje jak patrzę na twoją ocene zyebie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones