PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809267}
4,4 630
ocen
4,4 10 1 630
3,6 11
ocen krytyków
Via Carpatia
powrót do forum filmu Via Carpatia

dziwny jest ten film, wkręca widza w akcje poszukiwania ojca głównego bohatera, który jest nielegalnym uchodźcą z syrii i jego syn chce go wydostać z obozu dla uchodźców na południu europy, wszystko rozwija się w tym kierunku i gdy pierwsza próba odnalezienia spala na panewce, film niespodziewanie się kończy, dla mnie to kompletna klapa scenariuszowa,
nie rozumiem tez czemu julia kijowska stale jest toples i co chwila bez powodu się obnaża, trudno....brzydka nie jest.
można obejrzeć tylko po co?

ocenił(a) film na 5
brenner_haraldingo

Niestety. Myśl przewodnią filmu była. A aktorzy całkiem lubiani. Co do Kijowskiej - lubię ja ale pokazac ja jeszcze bardziej aseksualnie mimo golizny - nie da sie

ocenił(a) film na 7
brenner_haraldingo

Ja to widzę inaczej. Nie jest to klapa scenariuszowa. To poddanie się po pierwszej porażce jest pretekstem do pokazania jak łatwo nam przychodzi odwrócenie wzroku, kiedy sytuacja nas przerasta i kiedy zwyczajnie nie musimy podejmować ryzyka, bo w zamian możemy pojechać nad morze albo wrócić do domu, do bezpiecznych warunków. To ilustruje jak łatwa jest bierność, kiedy normą jest woda (nie tylko ciepła) w kranie i kiedy nie musisz biegać z dobytkiem życia upchanym do nylonowej siaty i robić pod siebie ze strachu, że zaraz cię złapią i wsadzą do więzienia.

Co do nagości Kijowskiej - no cóż - wbrew temu do czego przyzwyczaiły nas niektóre filmy i seriale, ludzie zazwyczaj kąpię się nago. I często też nago śpią - szczególnie jak jest tak ciepło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones