Julia Kijowska

7,3
9 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julia Kijowska

Jasny gwint, ale ta babka jest dobra. Naturalność aż z niej bije. Wspaniała.

Gwizyl

No i nie jest anorektycznym zombi.

Gwizyl

Zgadzam się bez dwóch zdań. Dodam od siebie, że z tego co widzę, to absolutnie przebija z tej Pani skromność, pokora i ogromną chęć rozwoju w swoim zawodzie. Z radością będę oglądała każdy kolejny film. [Tak się cieszę, że nigdzie nie bywa, tylko jest i pracuje nad treścią tego co robi.]

asianna

Tak. To znamionuje Wielkich :-).

Gwizyl

Zgadzam się! Odkąd zobaczyłem ją w "Bez tajemnic" stałem się fanem i obejrzałem wszystkie filmy z jej udziałem. Staram się także czytać wywiady z p. Julią. Oprócz bycia świetną aktorką jest także niesamowicie piękna i, jak wynika z wywiadów, inteligentna (zresztą dobór ról zdaje się potwierdzać tę ostatnią cechę:)) Czekam, aż ktoś zaproponuje p. Julii główną rolę, bo zdecydowanie jej się należy. Jeżeli kiedykolwiek mógłbym powiedzieć o platonicznym "zakochaniu się" w aktorce to ma to miejsce w tym wypadku.

holy_shit_89

Heh, nic dodać nic ująć. Mężatka?

Gwizyl

W internetach to nigdy nic nie wiadomo, więc zapytam - cały ten temat to jakiś żart? Każdy komentarz pisany z sarkazmem, tak?

kropka3D

Absolutnie nie, kropko. Coś wyczuwam, że nie jesteś zwolenniczką talentu Pani Julii. Ostatnio widziałem ją w epizodach "Pod Mocnym Aniołem" Jak zawsze rewelacyjna.

kropka3D

Dobrze Ci intuicja podpowiada. Ja ja tylko u Smarzowskiego widuje. Zawsze mam wrażenie, że on ją z litości zatrudnia, ale... każdy ma inny gust.

kropka3D

U Smażowskiego zagrała bodajże w dwóch czy trzech filmach. A takie tytuły jak "Lincz, W ciemności, Boisko bezdomnych, Miłość. Film Sławomira Fabickiego ( z jej główną rolą) nic Ci nie mówią, kropko? Arkadiusz Jakubik grał chyba w każdym filmie Smarzowskiego. Uważasz, że również z litości? Pozdrawiam.

Gwizyl

Nie widziałam tych filmów, niestety. Tylko problem w tym, że nie wiem, czy mam ochotę. W filmach, w których grała dotychczas mnie nie przekonała. A co do Jakubika... to może być kontrowersyjna kwestia. Ja uważam, że akurat granie u Smarzowskiego pomogło mu wyjść z roli "głupka". Ale... też zbyt wielu filmów z jego udziałem nie widziałam. Pozdrawiam również.

Gwizyl

W ciemności zagrała tak, że myślałem że zaraz pomacha do kamery

użytkownik usunięty
Gwizyl

Brak talentu, wada wymowy i totalny brak dykcji, toż nie o taką naturalność chodzi widzom. Te irytujące cechy tej pani, które powinny ją zdyskwalifikować z zawodu aktora! . Do logopedy mimozo!

Czyżbyś wymieniła tutaj przez pomyłkę swoje "cechy" Cleopatro? Pewnikiem tak!

użytkownik usunięty
Gwizyl

Pewnikiem straszny z ciebie suchar! Stwierdziłam jedynie moje wrażenia dotyczące talentu aktorskiego pani Kijowskiej.

O co chodzi z tym sucharem? Że niby jestem taki twardy? No to się akurat zgadza Cleo:-)

Gwizyl

Ty jesteś jej fanem czy wyznawcą? Bo jak ktoś ją skrytykował to się rzucasz jak wesz na grzebieniu

mlody969

Jak z niku wynika jesteś młody, do tego młody 969 razy więc się nie wtrącaj do dyskusji starszych gów...rzu!

Gwizyl

Heh, zobacz kiedy założyłem to konto. Podpowiem - blisko 9 lat temu. A teraz lat mam 28. Tylko jakie to ma znaczenie? Nawet jakbym miał 20 lat czy nawet 16 lat to w jakiś sposób wpływa na treść mojego postu? Z tego co mi wiadomo to forum nie ma ograniczeń wiekowych, więc każdy ma takie samo prawo do wypowiedzi.

I serio sądzisz, że jakbym faktycznie był młody to twoja "riposta" ugodziłaby mnie, a nie ciebie? To po prostu tandetny przytyk personalny, taki jak powyżej w stosunku do Cleo. A już 200 lat temu Schopenhauer pisał, że ataki ad personam są typowym zabiegiem erystycznym stosowanym przez miałkich intelektualnie dyskutantów którym brakuje argumentów ad rem. Cleo napisała co jej w tej aktorce nie pasuje a ty zrobiłeś praktycznie to samo co robią dzieci w przedszkolu odpowiadając "chyba ty".

A teraz jeszcze próbowałeś przypuszczając że jestem młody. I to wszystko w dyskusji na temat aktorstwa. Pozujesz na znawcę filmu a dyskutujesz na poziomie pospolitego kibolstwa.

mlody969

Jak już mówił Franciszek Maurer : " Nie chce mi się z Tobą gadać" Myślę, że to dla mnie za wysoki poziom. Ach, tyle zagranicznych słów. Poczułem się taki malutki.....

Gwizyl

A ja tam uwielbiam jej gre, gesty, naturalnosc, wyglad, glos. Swietna aktorka, jest po prostu inna niz cala reszta. Ogladam 'Bez tajemnic' i jestem zafascynowana jej postacia.

Divian

Dzięki za to , że jesteś.:-)

Gwizyl

;)

Divian

Jej rola w "BT" to mistrzostwo

Gwizyl

Racja polecam film Serce Serduszko z jej udziałem. Ona nie gra, ona po prostu jest dana postacią, w ktora się wciela.Niesamowita naturalność

milenasy

I Tobie też dzięki za to , że jesteś. Nie rozumiem jak można nie dostrzec rewelacji w grze Pani Kijowskiej; jest genialna!

Gwizyl

sa gusta i gusciki, gdyby kazdemu podobalo sie to samo..to byloby cholernie nudno.

Gwizyl

Widzę, że mamy podobny stosunek do p. Kijowskiej:)

Gwizyl

Zgadzam się!
WSPANIAŁA!!!

przemofan

Wszystkim, którzy nie widzą w Pani Julii talentu aktorskiego, zapraszam do Teatru, by zobaczyć ją w akcji "na żywo". Może taśma filmowa nie przekaże wszystkiego co występ tu i teraz. Po obejrzeniu "Tramwaju zwanego pożądaniem" w reż. Bodzia Lindy, jestem wprost zachwycony Kijowską, moje wątpliwości rozwiała.

Plor_van_Wiskkaod

Fantastyczna rola, bez dwóch zdań. Pisałem już o tym w innym poście - byłem jej fanem odkąd zobaczyłem co zrobiła w "Bez tajemnic", ale to co pokazuje w tym spektaklu jest jeszcze lepsze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones