Mariusz Zaniewski

6,6
1 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Zaniewski

aż się dziwię ze tak mało angażują do filmów....facet pierwsza klasa ;D

oooojjj zgadzam się, nieziemski jest. też będę oglądać dla niego ;)

użytkownik usunięty
nunax4

noo...w końcu się na niego doczekałam w tym serialu! Musze przyznać że ciacho jest jak cholera! Ciszę się że akurat ma wątek z Sochą bo ją tez bardzo lubię.

Jest świetny, wygląda obłędnie, a jego postać jest bardzo intrygująca, co jest dodatkowym plusem. Zaniewski jest stworzony do ról mężczyzn z tajemnicą, jeszcze kiedy spojrzy tymi swoimi ciemnymi oczami, kiedy się odezwie, kiedy uśmiechnie...Oglądać go to sama przyjemność ;)

Uwielbiam go :D Nawet jako schwarz charakter! Szkoda, że tak rzadko gra w filmach.
Wolałabym go częściej oglądać niż przereklamowanego Karolaka czy Szyca, którzy są w co drugim polskim filmie. Aż strach zajrzeć do lodówki.

użytkownik usunięty
Stingomaniaczka

Możliwe że dzięki serialowi dostrzegą go i zaangażują do jakiegoś filmu...tylko żeby to nie było M jak Miłość, Klan.. itp

Myślę, że tak nisko by nie upadł :) Serial Brzydula jest przykładem na to, że to naprawdę dobry aktor.

użytkownik usunięty
Stingomaniaczka

Też mi się własnie wydaje że odrzuciłby takie propozycje, kto wie czy nawet już takich nie miał.

Grał już w większości czołowych polskich seriali z ostatnich lat, ale wszędzie gościnnie. Wystarczy spojrzeć na filmografię - Klan, Na dobre i na złe, M jak Miłość, Pierwsza miłość, Egzamin z Życia, Barwy szczęścia, Usta Usta....i wiele innych. Osobiście kojarzę tylko jego rolę w Klanie, mimo że oglądam "raz na sto lat" kiedy to już nic innego nie ma w tv. A co do jego uroku to hmm...z łóżka bym go nie wyrzuciła, oj nie...:)

Po BrzydUli jakoś o nim zapomniałam, przypadkiem natknęłam się na Przyjaciółki i... wygląda w tam absolutnie fantastycznie! Mega wygląd, mega głos, MEGA męski facet!

użytkownik usunięty

w klanie już grał bo go widziałam , szkoda bo fajny aktor a w takich produkcjach grał

Kim właściwie w Klanie był ten Miron, którego grał? Bo nie kojarzę tej postaci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones