Mariusz Zaniewski

6,6
1 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Zaniewski

nie powinien już nigdy zapuszczać włosów! z krótkimi wygląda bardziej męsko !

jag0da

Teraz - w sensie: w "Przyjaciółkach"?

littlelotte52996

Prawda, prawda. Ciacho jest, ma w sobie ogromny urok i to "coś", co sprawia, że nie da się nie lubić jego postaci.

inera

Może po prostu jest dobrym aktorem?

littlelotte52996

Mam nadzieje,ze w "przyjaciolkach" bedzie z Inga,jest między nimi jakas chemia,ja wiem,ze jego postac ma byc wlasnie tak wykreowana...ale przyjemnie się patrzy na Piotra i Inge,Rafal moze jest mily itd.,ale nie pasuje do Ingi,jest raczej jak brat,troszke nawet nudny ;-) ale Piotr...hmm mam nadzieje,ze scenarzysci polacza Piotra z Inga...

jag0da

Też mam taką nadzieję:D Rafał pasuje mi na dobrego przyjaciela, ale raczej nie na ukochanego. Nie lubię określenia "jest między nimi chemia":D Ale pasują do siebie. Poza tym... cóż, bardzo przyjemnie patrzy się na Zaniewskiego.

jag0da

Oglądałaś przedpremierowy odcinek na Ipli? MUSISZ obejrzeć.

littlelotte52996

Jeszcze nie ogladalam,ale zaraz to nadrobie...;-)

jag0da

Szczególnie końcówkę:D Ciekawe, co z tego będzie...

A, i bardzo proszę o podzielenie się wrażeniami:D:D:D

littlelotte52996

oglądałam już ten odcinek i powiem ci,że na to czekałam ;-)
wiedziałam,że w końcu do tego dojdzie-musiało! czekam na wiecej...

jag0da

Ja już się nim zauroczyłam kiedy grał w ,,Brzyduli'' tylko wtedy nie wyglądał zbyt ciekawie. Zgadzam się że w krótkich włosach jest mu rewelacyjnie! :)

dusia204

Podoba mi się w każdym wydaniu. No i czas działa na jego korzyść. Interesujący...

dusia204

Miałam to samo. Jak go widziałam w "Brzyduli" to nie był zbyt przystojny wręcz odrażający (może to kwestia czarnego charakteru, który grał), a w "Przyjaciółkach" nie mogłam się na niego napatrzeć. Krótsze włosy, ale także ten zarost :) Wygląda teraz o wiele, o wiele lepiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones