PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833595}
6,2 22 195
ocen
6,2 10 1 22195
Żmijowisko
powrót do forum serialu Żmijowisko

I już ma się dosyć tych histeryczno-obleśnych dialogów.

barranek

Mam te same odczucia. Facet jedzie samochodem i cały czas k.., k..., k... a naprawde nie jest to ani film o więźniach, ani o patologii społecznej, ani nic te jego k.. nie wnoszą. Serio, moze jestem jakaś dziwna, ale nie mówię w co drugim zdaniu k..., chociaż czasami rzucę sobie mięsem. Moi znajomi zresztą też nie mówią tak jak ten bohater. Miałam wrazenie, ze ogladam film Vegi i po prostu wyłączyłam

ocenił(a) serial na 7
Szarobure

jasne, na pewno w piąteczek jak spotykasz sie ze znajomymi ot mówisz jezykiem Słowackiego. leca k i ch i gadka o obciaganiu bankowo.

ocenił(a) serial na 7
barranek

tak wyglada dzisiejsze pokolenie 30-40 latków z dużych miast tak włąsnie rozmawia miedzy soba-wulgarnie non stop leca k i ch. młodzież to samo. dla mnie to urealnia mocno serial.

Stefano_Euseubio

Mam 35 lat, większość moich znajomych też, mieszkamy w Warszawie i nikt z nas tak nie rozmawia ze sobą. To jakieś prymitywy

ocenił(a) serial na 7
Szarobure

e nie opowiadaj że jak byłaś na strike cobit to nie rzucałas miesem i nie gadałas o cipkach

Stefano_Euseubio

nie byłam, nie jestem za zabijaniem ludzi, lel

Stefano_Euseubio

byłam na kontrze i nie rzucałam XD

ocenił(a) serial na 4
barranek

Trochę tak, później jest trochę lepiej. Jedynie te dialogi Sabiny i Damiana... dramat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones