PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38927}

Klan

2,8 35 463
oceny
2,8 10 1 35463
2,5 4
oceny krytyków
Klan
powrót do forum serialu Klan

Klan- Wiek fanów

ocenił(a) serial na 2

Na forum Czasu honoru jest podobny temat to i tu też by można było takie coś zrobić, a więc ile mają lat fani, albo inaczej. Osoby, które oglądają Klan? ( wszyscy, nie tylko Ci co codziennie)

Wydaje się, że Klan jest skierowany głównie do osób starszych i jest tak tandetny, że aż boli, ale jakoś mi to z dzieciństwa zostało i śledzę, wiek 21 lat :P.

ocenił(a) serial na 3
Bogdan4674

26. Też oglądam od dziecka, a raczej oglądałem, teraz to jeden odcinek na dwa tygodnie z sentymentu.

ocenił(a) serial na 10
Awdar

19 :D. Zacząłem jak mialem jakieś 6 lat i tak już zostało, może dlatego nie zwracam uwagi na różne babole, które są dostrzegane na tym forum.

Bogdan4674

a dlaczego uważasz, że skoro klan jest głupi to jest dla osób starszych! starsi ludzie to ni idioci! a jak widac na filmwebie oglądają go sami młodzi

ocenił(a) serial na 3
Bogdan4674

Kasia- lat 25- ogląda Klan od początku:P

ocenił(a) serial na 2
czarownica_kat

Codziennie wszystkie odcinki?

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Prawie 21 lat. Oglądam od początku, chociaż tych początków nie pamiętam ;)

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

26 lat.
Od początku klanuję.
Próbowałem z tym zerwać i miałem przerwę kilka lat temu ale to jest silniejsze - przeprosiłem się z Klanem :D

romano665

no i wszystko wiadomo o człowieku... czasem wystarczy kilka słów...

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

28 wiosen :)
Klan ogladam od dawien dawna :) Przerwy byly ale to tak moze z miesiac maksymalnie wiec jestem mu wierny i oddany w 100% :D Ave Lubicze!

Bogdan4674

Aleksandra, 23 lata.
Już prawie nie oglądam od miesiąca, ale wciąż mnie kusi ;). Chyba jestem zbyt słaba psychicznie by zerwać z Klanem.

Bogdan4674

No widzisz - nie sami starzy oglądają, tylko młodzi. Życzę Ci żebyś doczekał starości, bo nie każdemu jest to dane. :)

ocenił(a) serial na 2
Bogdan4674

Klan oglądają starsze osoby po 60. Jeżeli pytasz się o nasz wiek to współczuję głupoty.

ocenił(a) serial na 3
krzysiekk123

Co niby głupiego może być w pytaniu o wiek osób piszących na fb o danym serialu?

Bogdan4674

21, staram się oglądać codziennie :D uwielbiam klan

ocenił(a) serial na 6
Bogdan4674

Odkopuję temat :D Mam 18 lat, Klan jest dla mnie jak tlen. ;)

ocenił(a) serial na 10
elmoo_filmweb

widocznie nisko się cenisz

Bogdan4674

Moja babcia to ogląda.

ocenił(a) serial na 3
Bogdan4674

30 lat;
Zaczęłam, będąc jeszcze w podstawówce, kiedy to "Klan" miał swoją premierę w tv i był poprzedzony rozchuchaną kampanią reklamową. Wytrwałam gdzieś do czasów gimnazjum i koniec.
Teraz, szykując się rano do pracy, czasami spojrzę kątem oka (powtórka z dnia poprzedniego leci bodajże o 6:00) i nadziwić się nie mogę, co się z tym serialem porobiło...

ocenił(a) serial na 3
Morska_Bryza

37 lat
Od początku do pewnego czasu
Oglądałem tylko kiedy Rychu zszedł w szpitalu i kiedy Krycha wróciła nogami do przodu
Kiedyś ten serial to był hicior a teraz ło Krystusie jakie dno
Ze Złotopolskimi dano sobie siana z Plebanią dano sobie siana to i z Klanem powinni przystopować

giovanni50

A Pierwszą miłość lubisz ?

ocenił(a) serial na 3
Ruben_fw

Nigdy nie oglądałem i nie zamierzam

giovanni50

A ja lubię .

ocenił(a) serial na 2
Morska_Bryza

A czego się spodziewałaś ??, nie da się w normalny sposób ciągnąć serialu przez kilkanaście lat i utrzymać poziom. WSZYSTKO się kiedyś kończy.

ocenił(a) serial na 3
SebastianNiestudent

Niczego się nie spodziewałam. Trudno, żeby tak było, skoro zwyczajnie mi to zwisa. Odpowiadam po prostu na pytanie :-P

SebastianNiestudent

Myślę, że gdyby włodarzom serialu (reżyserowi a przede wszystkim scenarzystom) się chciało to wszystko można byłoby osiągnąć - takie jest moje zdanie.
Inna rzecz to to, że w obecnej chwili, kiedy z serialu (w takich czy innych okolicznościach) odeszło kilkoro aktorów to ten serial stracił już swoją przysłowiową "ikrę", choć.... jeśli mam być szczery to było wśród tych odchodzących dwoje, z odejścia których cieszę się niezmiernie - nie wiadomo tylko, z czyjego odejścia bardziej: czy pożal się Boże aktorzyny Jana Wieczorkowskiego (i całe szczęście, krzyżyk mu na drogę, bo jego następca jest 100 albo i więcej razy lepszy - przynajmniej był - do czasu, kiedy oglądałem ów serial. Teraz jakoś przyszły inne pozycje programowe, w innych stacjach, które się z "Klanem" nakładają i po prostu zwyczajnie zapominam) , czy równie tragicznej pseudo aktoreczki tj. Doroty Naruszewicz.

A mój wiek..... niechaj pozostaje moją słodką tajemnicą.

ocenił(a) serial na 2
cOOba

Mnie ciekawi w jaki sposób ona ze swoimi umiejętnościami skończyła akademię teatralną, irytowała mnie też Bożenka. Ja czasem oglądałem ten serial dla Ryśka i jego brata, który zawsze usiłował dyskretnie zerżnąć Grażynkę. Niezłe akcje były też z Maciusiem ( ale to już legenda serialu) i pani Stasia z Kazachstanu z laski swojej absolutnie.

ocenił(a) serial na 10
Bogdan4674

25, lubie sie czasem z niego pośmiac, ale mode na sukces też lubie, więc to żadne osiągniecie klanu :P

Bogdan4674

.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones