PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539557}
5,4 484
oceny
5,4 10 1 484
Skorumpowani
powrót do forum serialu Skorumpowani

Na pewno będzie gniot!

użytkownik usunięty

Dzisiaj tj. 1 października 2009r. pierwszy odcinek ,a że jest to produkcja Polsatu na pewno będzie straszną kupą,abstrachując że to twór Żamojdy- o zgrozo!!!

użytkownik usunięty

oczywiście jest dzisiaj 2 października cha,cha!

Nie ogladam skorumpowany bo juz wybralem Miecz prawdy moze wakacjany powtorkach zobacze ten serial Ale ja uwazam ze ludzie na poziomnie nie powini brac tego pod uwage twej wypowiedzi . Po jak piszesz kazdy polski film czy serial jest dla ciebie gniotem . O jak dobrze ze mozesz sciagac zagraniczne filmy seriale bo kina nie chodzisz . No chyba ze wogole nie ogladasz filmow .

kinoman85

Wytrzymałem jakieś 15 minut a następnie przełączyłem się na Polsat Play:D.
Wątek z tymi walkami na ringu to moim zdaniem porażka poza tym w sumie przyznaje że średnio lubię filmy akcji.
Kiedyś jak byłem młodszy to tak ale wygląda na to że z tego wyrosłem.
Wolałem oglądać nawet ''Jazdę Figurową'' z panem Englertem który marnuje się w tym serialu jak mało gdzie.

ocenił(a) serial na 10

masakra...obejzałem to...żałuje...mugłby nawet ujśc w tłumie ale te zakończenia..Jeeezzu...co to ma być nie w 5 nie w 10...ani Happy end ani nie wiadomo o cochodzi O_o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones