PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626615}
6,4 1 785
ocen
6,4 10 1 1785
Wiadomości z drugiej ręki
powrót do forum serialu Wiadomości z drugiej ręki

2 seria

ocenił(a) serial na 10

Wiecie może czy będzie kontynuowany serial? Bo nigdzie nie mogę znaleźć oficjalnych informacji na ten temat.

kylo69

no właśnie niestety niestety i po 100kroć niestety nie :-(

bo za słaba oglądalność, ale jak TVP sama sobie w kolano strzeliła ustalając tak beznadziejną porę emisji tego serialu... to niech się nie dziwią, że nie ma rekordów, a serial sam w sobie jest świetny, gra aktorska na dobrym poziomie, postaci wyraziste.

konwencja zakłada max. 3 sezony po 48 odcinków każdy, mam wrażenie że TVN by tego nie zawalił a TVP ma to gdzieś, bo liczą się tylko cyferki...

ocenił(a) serial na 10
M4ciek

Mam nadzieję, że tvp zmieni zdanie. Mają jeszcze czas. 2 seria musi być!!!

kylo69

trzeba walczyć ;-)

serial ma w końcu własny profil na FB, dział forum @tvp.pl ;-) itp.

ocenił(a) serial na 10
M4ciek

http://www.facebook.com/pages/Wiadomo%C5%9Bci-z-drugiej-r%C4%99ki-bo-MY-Fani-chc emy-II-sezonu/154456021317235
Walczymy o II sezon! ;)

użytkownik usunięty
Asia108

Zalajkowane, Pani Kapitan. :)

ocenił(a) serial na 7

Według mnie nie będzie 2 sezonu Wilk się obudzi Agata będzie z Wilczyńskim a Wilk pójdzie do Tomcia a PL24 zbańczy.

ocenił(a) serial na 10
M4ciek

no szkoda że NIE
a ktoś może bada nie oglądalność serialu w TVP2 tylko w ogóle oglądalność - sporo ludzi ogląda ów na IPLI itp itd

ocenił(a) serial na 6
kylo69

prawdopodobnie będzie, najpewniej na wiosnę, wszystko zależy od ściągalności abonamentu:)

ocenił(a) serial na 9
pasior87

a skad masz takie info? bylo by super:D

ocenił(a) serial na 6
olenka180193

dzisiejszy ostatni odcinek to pokazał, samemu już wczesniej doszedlem do takiego wnosku, ale tak jak pisze - dużo bedzie zależeć od kasy bo wiadomo że w 2012 tvp ma EURO i IO w Londynie, wg. mnie może być problem z sezonem 3 ale 2 raczej będzie pewnie wiosną

ocenił(a) serial na 7
pasior87

kolego, nie rozsiewaj farmazonów. Kontynuacje seriali to nie tylko kwestia pieniędzy, a raczej pieniądze to ostatnia kwestia w takich sprawach. Od MARCA wiadomo, że drugiej serii NIE BĘDZIE, a ty dalej swoje... -.-

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wiadomosci-z-drugiej-reki-radza-sobie-bardz o-slabo-ale-tvp-2-ich-nie-zdejmie



ocenił(a) serial na 6
jerzy02

możemu założyć się o Jelcyna że wyjdzie na moje i kontynuacja będzie. artykuł jest z 03.10. br, więc przktycznie 2 miesiące do tyłu a dobrze wiemy że w tv 2 miesiące to kupa czasu

i nie od marca tylko od października dnia 03, tym bardziej że emisja była od września

ocenił(a) serial na 7
pasior87

true, mój błąd.

ocenił(a) serial na 7
pasior87

temat wałkowany milion razy. Wymyślili, że serial będzie nadawany w takich, a nie innych godzinach i przez to przegrali, bo z programami informacyjnymi nadawanymi koło 19:00 wygrać się nie da. Kolejne serie zależą od oglądalności, a WZDR miało ją bardzo słabą. Niezależnie, czy to kwestia pory nadawania, czy ogólnie słabego zainteresowania, tvp nie będzie raczej drugi raz ryzykować.

Producenci już na początku musieli się zorientować, że będzie słabo z oglądalnością, bo serial skończył się dość jednoznacznie, i kontynuacja byłaby co najmniej dziwna... kolejne 48 odcinków, o czym?

ocenił(a) serial na 9
jerzy02

no wlasnie zakonczenie sugeruje ze kontynuacja chocby zeby poznac zdanie Marcina, relacje miedzy nim a Piotrem, kto bedzie prowadzil wiadomosci itd:D

olenka180193

to zakończenie nie wyglądało na zakończenie serialu, a co najwyżej na zakończenie sezonu, jest tyle rzeczy o których mógłby opowiadać drugi sezon jak już wcześniej wspomniane relacje Piotra z Marcinem, czy też Marcina z Agatą (były one ukazane tylko w pierwszym odcinku) nie wiemy nawet czy Wilk pamięta kim jest, a może stracił pamięć (chociaż do mieszkania Tomasza trafił sam to może sugerować że jednak pamięta) a przecież przed tym całym zamieszaniem Marcin miał się przenieść do Skowrońskiej.

jest tyle niewyjaśnionych wątków może nie na 48 odcinków ale mniejszą ilość na pewno by starczyło:)

ocenił(a) serial na 6
mt2900

Dokładnie, myśle też że gdyby miałbyć tylko ten sezon to "dokręcili" by te 2-3 odcinki żeby po ludzku jakoś zakończyć to wszystko bo na razie to taki niedosmażony kotlet

pasior87

No tak ale znając polskie realia to jeśli z ekonomicznego punktu nie opłaca im się wyprodukować 2 sezonu to go nie wyprodukują.
W USA jest wiele przykładów niedokończonych seriali ze względu na małą popularność jak np. Kyle XY (przerwany po 3 sezonie prawie że w środku bójki).
Bardzo chciałabym drugiego sezonu, ale niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jednak go nie będzie mimo iż miałby o czym opowiadać, no chyba, że producenci serialu ulitują się nad prośbami fanów i jednak nakręcą drugi sezon:)

ocenił(a) serial na 10
kylo69

podpisujcie się pod petycją ;))
http://wiadomoscizdrugiejrekiokiemwidza.blogspot.com/2011/12/petycja-coraz-blize j.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones