PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626615}
6,4 1 785
ocen
6,4 10 1 1785
Wiadomości z drugiej ręki
powrót do forum serialu Wiadomości z drugiej ręki

Oglądam ten serial na ipla po kilka odcinków pod rząd, i muszę przyznać że jak na TVP to jest dobry. Chodzą jednak plotki że nie ma być drugiej serii, a szkoda. Pewnie TVP w myśl "misji" w to miejsce wepchnie "Klan", "Plebanie" czy inne "Kolorki Szczęścia". A szkoda...

użytkownik usunięty
herbi91

to zależy czego oczekujesz od serialu. Jeśli postanowią go teraz zakończyć będzie krótki aczkolwiek bardzo udany serial. Dla mnie przed końcem sezonu ciężko powiedzieć czy chciałbym nowy sezon bo nie wiem jeszcze które wątki zostaną dokończone.

ocenił(a) serial na 7
herbi91

nie będzie drugiej serii, bo serial ma za małą oglądalność w tym paśmie - i nic dziwnego, trudno, żeby wygrał z polsatowskimi wydarzeniami , czy tvnowskimi faktami, to po prostu jest fatalna godzina na emisję serialu. Gdyby leciał w typowo 'serialowych' godzinach, na pewno pobiłby konkurencję

ocenił(a) serial na 9
herbi91

ale z drugiej strony życie pokazuje, że bardzo często kolejne serie bywają nudne, na siłę wymyślane i bez żadnego polotu. Zobacz co się dzieje z rozlewiskiem? ( choć to akurat od początku był beznadziejny serial). a tak, w pamięci pozostanie całkiem fajny serial, który, nota bene, tez oglądam on line. choć od kiedy go oglądam, nie wolno wypowiadać przy mnie słowa "buforowanie", bo mnie szlag trafia i robię agresywna:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones