Żmijowisko
powrót do forum 1 sezonu

Wczoraj obejrzałam koreański serial "Dziewczyna w masce" i to był majstersztyk. Wspaniały serial, na wielu poziomach. Dzisiaj zobaczyła tego gniota "Żmijowisko" i czuję jakbym przeniosła się z poziomu dzieła, które mogłoby dostać Oscara na poziom filmu klasy C. Nudne dialogi, nudne sceny, nierealistyczne zakończenie. Ten serial przewijałam, bo nie dało się tego oglądać. Szkoda, że polskie seriale nie są lepsze.

ocenił(a) serial na 6
wombat_girl

A moim zdaniem oba seriale były na podobnym poziomie - akurat "Dziewczyna w masce" nie jest żadnym wybitnym dziełem (i to przy całym moim uwielbieniu dla południowokoreańskich dram), zaczęła się nieźle, ale pod koniec zaczęło być absurdalnie.
Tu natomiast tempo było dosyć równe, a twist zaskakujący - oczywiście można się przyczepić do nierealności reakcji mordercy, ale poza tym serial trzymał niezły poziom.

Sol89

Nigdy bym się nie zgodziła z tym co napisałaś, że " oba seriale były na podobnym poziomie". Moim zdaniem dzieli je przepaść. W "Żmijowisku" może i było dość równe tempo, pod względem nudy. W "dziewczynie w masce" pewni, było momentami absurdalnie, ale w inteligentny sposób, zaskakująco, ciekawie. Poziom aktorstwa bardzo wysoki. Nawet debiutantki, nie mówiąc już o Yeom Hye-ran, która grała matkę zabitego mężczyzny. Dla mnie mogłaby dostać Oskara za swoją grę aktorską :) Majstersztyk!Za to aktorów ze "Żmijowiska" oceniłabym na 4/10 max.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones